Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Juniorský pár Adam Prágr s Nelou Samsonkovou slaví bronz

Publikováno: 11. 4. 2018 | Autor: Lucie Bydžovská

 Členům sportovního klubu TK Classic při SVČ se daří i v úvodu dubna. Nejprve se podařilo dvojici Václav Masaryk a Klára Chovančíková prosadit do finále další soutěže světového okruhu WDSF v latinskoamerických tancích. Stalo se tak v Berlíně na podniku International Open latin.

„V konkurenci pětaosmdesáti dvojic z devatenácti zemí se hodonínský pár dokázal probojovat na sice nepopulární, ale v dané konkurenci velmi hodnotné čtvrté místo za trojici hvězdičkových párů z první dvacítky světového žebříčku. Soutěž v Berlíně byla velmi náročná a bývá tradičně velmi dobře obsazená jak kvalitativně, tak kvantitativně,“ řekl předseda TK Classic Stanislav Chovančík.

Potvrdil to i letošní ročník. „Již samotný postup do šestičlenného výběru byl úspěchem. Čtvrtá pozice pak byla velmi příjemným bonusem,“ pokračoval Chovančík. Bodový zisk pak dvojici posunul o šest míst dopředu, a to na devětasedmdesáté místo světového žebříčku.

„Tato reprezentační dvojice si dlouhodobě udržuje velmi kvalitní soutěžní formu. Svým berlínským výkonem to opět potvrdila,“ chválil tanečníky předseda TK Classic.

O týden později pak juniorské páry tohoto klubu výrazně bodovaly v první části nejvyšší domácí juniorské soutěži - Taneční lize ČSTS v rámci Trend Cupu 2018 v Ostravě. Dvojice Adam Prágr s Nelou Samsonkovou a Petr Kolářík s Amálií Rumpíkovou si vedly na výbornou, a i oni se prosadili až do finále.

V kategorie junior I. Latina nakonec brali Prágr se Samsonkovou bronzovou medaili, těsně následováni Kolaříkem s Rumpíkovou na místě čtvrtém. „V této kategorii byli také jedinými zástupci Jihomoravského kraje mezi prvními patnácti páry celkového počtu šestadvaceti. Již následující víkend čeká na členy klubu soutěžní klání v rámci Poháru primátora města Zlína a hejtmana Zlínského kraje,“ dodal Chovančík.

Autor: Lucie Bydžovská
Zdroj: https://hodoninsky.denik.cz/ostatni_region/juniorsky-par-adam-pragr-s-nelou-samsonkovou-slavi-bronz-20180411.html