Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Volejbalistky Králova Pole schytaly v Prostějově debakl. Uhrály jen 44 bodů

Publikováno: 4. 4. 2018 | Autor: Daniel Hrbolka

První semifinálový duel absolutně nezvládly. Volejbalistky Králova Pole ve středu zahájily na hřišti Prostějova semifinálovou sérii extraligy. Celek z Hané, který letos útočí na desátý titul v řadě, se s Brňankami nepáral a vyhrál ve třech setech.

I když se Královo Pole postupně zlepšovalo, při prohře 0:3 celkově uhrálo jen 44 bodů. „Soupeř nás extrémně zatlačil na podání a nedal nám šanci ani minutu. Je to je jejich zbraň. Zkoušeli jsme různé formace na přihrávce, bohužel to nevyšlo. Hráčky se navíc nedržely připravených témat. Doma musíme hrát jinak,“ zdůraznil brněnský kouč Marek Rojko.

Prostějov si tak připsal první bod v sérii hrané na tři vítězství. Další zápas se hraje v sobotu v hale ve Vodově ulici od šesti hodin večer.

Prostějov - Královo Pole 3:0 (25:12, 25:14, 25:18)

Smeče: 45:28. Bloky: 5:5. Body z podání: 6:2. Chyby soupeře: 23:10.

Nejlepší hráčky: Emontsová, Kossányiová, Horká (všechny 14 bodů) – Kopáčová 8, Boulová 7.

Autor: Daniel Hrbolka
Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbalistky-kralova-pole-schytaly-v-prostejove-debakl-uhraly-jen-44-bodu-20180404.html