Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Vyšel risk se sestavou. Volejbalisté odvrátili mečbol soupeře a srovnali krok

Publikováno: 28. 3. 2018 | Autor: Patrik El Talabáni

Opět se doma vzepřeli favoritovi, tentokrát v situaci, kdy odvraceli mečbol soupeře. Brněnští volejbalisté ve čtvrtém čtvrtfinále porazili Karlovarsko 3:1 na sety a v sérii hrané na tři vítězná utkání srovnali na 2:2.

Před zápasem zamíchal brněnský kouč Ondřej Marek sestavou a risk mu vyšel. „Zkusili jsme novou variantu s univerzálem Stefanem Okošanovićem na postu smečaře. Chtěli jsme dát do hry i Daniela Římala, protože víme, že je to bojovník, a pokud se nám nedaří, trochu to zvedne,“ prohlásil trenér Volejbalu Brno.

A brněnský univerzál Římal si vedl znamenitě. V utkání posbíral čtrnáct bodů s 45 % úspěšností v útoku. Navíc si připsal dvě esa i dva bloky a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

Brňané sice nevstoupili do zápasu ideálně a první sadu prohráli 23:25. Stejně jako minulý týden se však zvedli a opět doma ovládli tři sety v řadě. V tom posledním navíc Karlovarsku povolili jen čtrnáct bodů a ukázali, že hala v Kounicově ulici jim svědčí. „Domácí prostředí zatím hraje velkou roli, ale pátý rozhodující zápas chceme vyhrát,“ burcoval Marek, jehož tým se o postup popere v sobotu na palubovce Karlovarska.

Volejbal Brno - Karlovarsko 3:1

Sety: 23:25, 25:22, 25:21, 25:14. Nejvíc bodů: Okošanović 17, Hrazdira, Římal po 14, Klapal 11 – Hudeček 12, Rejlek 10, Treiall 8. Smeče: 48:48.Bloky: 8:7. Stav série: 2:2.

Autor: Patrik El-Talabáni
Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/vysel-risk-se-sestavou-volejbaliste-odvratili-mecbol-soupere-a-srovnali-krok-20180328.html