Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Za Vyzývacím pohárem na ostrovy. Volejbalistky Králova Pole míří na Santorini

Publikováno: 29. 11. 2018 | Autor: Václav Petrů

V atraktivních kulisách řeckého ostrova Santorini vstupují ve čtvrtek volejbalistky Králova Pole do letošního ročníku Vyzývacího poháru. Od sedmi hodin večer hrají na palubovce Thirasu, který prošel do evropské soutěže po dvou jasných kvalifikačních výhrách nad kyperským Limasolem.

Cíl svěřenkyň trenéra Tomáše Samselyho je postup do dalšího kola. „Thira skončila v minulém ročníku řecké ligy na třetím místě, takže má bezesporu své kvality. Určitě nás nečeká lehký soupeř, ale věřím, že všechno zvládneme a do dalšího kola se probojujeme,“ zmínil před soubojem Samsely. Odveta se uskuteční v úterý v šest hodin večer v hale ve Vodově ulici Brno.

Ještě delší cestu podstupují ve Vyzývacím poháru volejbalisté Brna, kteří změří v boji o osmifinále síly s předním týmem portugalské ligy z Azorských ostrovů Fonte Bastardo Azores. Brňané se vydali na dalekou cestu na ostrov Terceira v úterý a vrací se až v sobotu. 

Duel startuje ve čtvrtek ve tři čtvrtě na jedenáct večer našeho času, na Azorech je o dvě hodiny méně než v Brně. K odvetě nastoupí oba soupeři příští čtvrtek 6. prosince od šesti hodin večer v hale v Kounicově ulici.

Autor: Václav Petrů
Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/za-vyzyvacim-poharem-na-ostrovy-volejbalistky-kralova-pole-miri-na-santorini-20181129.html