Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Mario Hajzler následoval bratra. A má republikový bronz

Publikováno: 5. 3. 2018 | Autor: Zdeněk Vlach

Ostrava – Po atletickém mistrovství republiky dospělých, dorostu a juniorů se o nejcennější domácí medaile utkali žákyně a žáci. V atletické hale ve Vítkovicích přitom opět nechyběli reprezentanti AK AHA Vyškov a stejně jako po soubojích dorostenců nezůstal klub bez medaile.

Na svého staršího bratra Sebastiana úspěšně navázal Mario Hajzler. Sebastian se minulý týden ve stejné hale stal dorosteneckým vicemistrem republiky ve skoku o tyči, Mario vybojoval ve stejné disciplíně bronz výkonem 3,30 metru.

„Medailový výkon bratra z minulého týdne byl Mariovi určitě velkou inspirací a dokonce si zvedl své osobní maximum o třináct centimetrů. Čtyři postupové výšky dal vždy na první pokus, výkon 3,30 na třetí. Je to výsledek velké sportovní dříny, a také ta nejlepší odměna,“ radoval se spokojený otec a trenér Jiří Hajzler.

Vyškovský klub vyslal do bojů na domácí nejvyšší scéně pět závodníků. Skvělé je i čtvrté místo Jana Jakuba Čápa ve vrhu koulí (13,80 m), Jakub Derka skončil v běhu na 60 m osmý (v rozběhu 8,73 s). Jindřich Osolsobě pak obsadil v běhu na 3000 metrů patnácté a Natálie Jelínková ve skoku o tyči sedmnácté místo.

„Mistrovství se zúčastnilo celkem 393 vybraných atletů z 98 oddílů. Už kvalifikovat se do této společnosti je úspěchem. Naše tři umístění v první osmičce republikového pořadí je hodně navíc,“ chválil Hajzler.

Autor: Zdeněk Vlach
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/mario-hajzler-nasledoval-bratra-a-ma-republikovy-bronz-20180305.html