Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Jsme jak uštknutí kobrou, zlobil se trenér Fryčer po další domácí prohře Orlů

Publikováno: 6. 1. 2019 | Autor: Lubomír Budný

Znojemští hokejisté v neděli na domácím ledě podlehli hráčům Vídně 5:7. Jedná se o jejich třetí prohraný zápas doma.

Zápas od začátku provázely emoce. Během první třetiny disponovaly oba mančafty několika šancemi. Hostující Rakušané přesto ukázali, proč ne nadarmo patří k vedoucímu celku soutěže, jelikož v 16. minutě skórovali dvakrát za sebou.

Vídeňští po změně stran stále drželi otěže, když domácím odskočili na 5:0. Svěřenci trenéra Miroslava Fryčera přesto nehodili flintu do žita a těsně před závěrem druhé třetiny snížili zásluhou Parkonnena a Lucianniho na 2:5.
Elán zůstal Orlům i do třetího aktu, neboť domácí se trefili třikrát. Hosté však zvýšili svůj náskok o dva góly na konečných 7:5.

Kouč Znojma Fryčer nenacházel slova. „Rozdáváme body. Uděláme jednu chybu a soupeř nás potrestá. Nabídli jsme jim to a naše šance jsme neproměnili. Jsem hrozně vytočený. Nechápu, co se děje. Jsme jak uštknutí kobrou, “ láteřil Fryčer.

Znojmo - Vídeň 5:7

Třetiny: 0:4, 2:3, 3:2. Branky a nahrávky: 38. Parkkonen (Kruckovyč), 39. Luciani (C.J. Stretch, Hlava), 47. Bulín (Oščádal, Novák), 49. Lattner, 60. Vainonen (Parkkonen) – 16. Schneider (Dorion, Nödl), 16. Dorion (Vause, Holzapfler), 26. Schneider (Nissner), 35. Olden (DeSousa), 36. Vause (Birnbaum, DeSousa), 51. Schneider (Vause, DeSousa), 56. Nissner (Nödl, Schneider). Rozhodčí: Babic, Rezek – Trilar, Soos. Vyloučení: 1:2. Diváci: 3487.

Autor: Lubomír Budný
Zdroj: https://znojemsky.denik.cz/hokej_region/jsme-jak-ustknuti-kobrou-zlobil-se-trener-frycer-po-dalsi-domaci-prohre-orlu-20190106.html