Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

http://znojemsky.denik.cz/ostatni_region/sportovcum-na-znojemsku-vladne-plavec-polach-sympatak-je-hokejista-pucher-20170201.html

Ve středu 1.2.2017 se v krásném Městském divadle Znojmo uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Znojmo, které v zaplněném hledišti sledovalo na 300 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Znojmo ve spolupráci s městem Znojmo a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.
 


 

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

1. Hlavní kategorie Sportovec okresu Znojmo roku 2016

  • 1.místo: Marek Polach – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • 2.místo: Tomáš Bezvoda – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
     
  • 3. Jakub Březina – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO 
     
  • 4. Peter Pucher - LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
     

  • 5. Colton Yellow Horn – LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
     

  • 6. Tomáš Svoboda – ATLETIKA TJ ZNOJMO 
     

  • 7. Veronika Kolníková – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
     

  • 8. Zuzana Škarková – LUKOSTŘELBA TJ SOKOL ŠANOV
     

  • 9. Tomáš Kucharič – FLORBAL TJ ZNOJMO LAUFEN 
     

  • 10. Denis Habrdle – ZNOJMO KNIGHTS
     

2. Kategorie Sportovní talent okresu Znojmo roku 2016

  • 1. Adam Hlobeň – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
  • 2. Adéla Držmíšková – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
     
  • ​3. Matyáš Červinka – GYMNASTIKA KLUB SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ZNOJMO
     
  • 4. Filip Čajka – PLAVÁNÍ TJ ZNOJMO
     

  • 5. Filip Daberger – FLORBAL TJ ZNOJMO
     

  • 6. Sabina Dajčarová – SPORTOVNÍ STŘELBA SK PŘI ZŠ ŠUMNÁ
     

  • 7. Sidartha Sivila – ATLETIKA TJ ZNOJMO
     

  • 8. Tereza Coufalová – PLAVÁNÍ TJ Znojmo
     

  • 9. Ota Kohoutek ml. – FOTBAL 1. SC Znojmo
     

  • 10. Marek Hlávka – CYKLOTRIAL SVČ a ÚAMK SK BT Znojmo
     

3. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2016 - Seniorský tým

  • 1. Orli Znojmo „A“ tým – LEDNÍ HOKEJ 
     
  • 2. TJ Znojmo – PLAVÁNÍ ŠTAFETA MUŽI 
     

  • 3. 1. SC Znojmo „A“ tým – FOTBAL
     

  • 4. TJ Znojmo LAUFEN „A“ tým – FLORBAL
     

  • 5. Znojmo Knights – AMERICKÝ FOTBAL

4. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2016 - Mládežnický tým

  • 1. VK Pegas Znojmo – JUNIOŘI 
  • 2. Klub sportovní gymnastiky Znojmo – DÍVKY ŽÁKYNĚ
     

  • 3. HC Znojemští orli – mládež JUNIOŘI
     

  • 4. TJ Znojmo – KORFBAL DOROST
     

  • 5. TJ Znojmo – ATLETIKA DOROST
     

5. Kategorie Sportovní akce okresu Znojmo roku 2016

  • 1.Louka plná dětí – Okresní sdružení ČUS Znojmo
     
  • 2. Festival dračích lodí – TJ Znojmo oddíl kanoistiky
     

  • 3. Regionální kolo Čokoládové tretry – TJ Znojmo oddíl atletiky
     

6. Kategorie Osobnost v oblasti sportu okresu Znojmo roku 2016 (bez pořadí) 

  • MILAN SAMEK – duše fotbalu v klubu FK Znojmo 
     

  • LUDĚK GROSS - učitel tělesné výchovy
     

  • MILAN FRIDRICH - několikanásobný mistr ČR, 2x bronz na MS
     

  • JOSEF ŠOBA - předseda atletického oddílu
     

  • JIŘÍ ABESKA – TAEKWON-DO - příkladný přístup ke cvičení
     

7. Kategorie Sympaťák okresu Znojmo roku 2016

  • ​Peter Pucher – Orli Znojmo

8. Kategorie Cena předsedy Okresního sdružení ČUS Znojmo roku 2016

  • TJ Miroslavoddíl národní házené
     

9. Kategorie Trenér okresu Znojmo za rok 2016 

  • JIŘÍ REŽNAR – ORLI ZNOJMOtrenér úspěšného mužstva mužů

Všem oceněným gratulujeme!