Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Ve čtvrtek 2.2.2016 v 19 hodin se v Kulturní centru Bonaparte ve Slavkově u Brna uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Vyškov, které v zaplněném sále sledovalo téměř přes 320 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Vyškov ve spolupráci s městem Slavkov u Brna, Vyškov, Bučovice, Rousínov a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.
 

Napsali o nás:  http://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/nejlepsi-v-okrese-byli-ragbiste-a-nemecek-20170208.html


Vítězi jednotlivých kategorií je stali:

1. Hlavní kategorie - SPORTOVEC OKRESU Vyškov roku 2016

  • 1.místo:  Jiří Němeček – AHA Vyškov-atletika 
  • 2.místo:  Martin Kovář – JIMI RC Vyškov-ragby 
  • 3.místo:  Erik Mikulášek – LORAS TEAM Vyškov – motorismus 
  • Fiala Ondřej – Atletika Slavkov 
  • Dana Hyláková – triatlon 
  • Filip Šteflovič – kulturistika – SF7 TEAM Vyškov
  • Miloš Žoček – fotbal- Tatran Rousínov
  • Neal Mendham – ragby- JIMI RC Vyškov

2. Kategorie - SPORTOVNÍ TALENT roku 2016

  • 1. místo: Dana Suchomelová – gymnastika – TRASKO 
  • 2.místo: Urbanová Tereza – KPS Vyškov- plavání
  • 3.místo: Cibulková Tereza – SPL Pustiměř- sportovní lezení 
  • Nejedlá Lucie – N-yoj Vyškov- taneční tým
  • Křížková Natálie – AHA Vyškov-atletika
  • Cibulka Šimon – SPL Pustiměř- sportovní lezení 
  • Slaninová Kristýna – Glitter Stars - cheerleading
  • Macharová Aneta – Glitter Stars - cheerleading
  • Macharová Sabina – Glitter Stars - cheerleading
  • Hanulík Václav – Orel Vyškov-atletika
  • Halasová Anna – AK Drnovice, Kalimero Vyškov
  • Osolsobě Jiří – AHA Vyškov – atletika
  • Jan Čáp – Sokol Dědice – judo 
  • ​Osolsobě Jan – AHA Vyškov - atletika
  • Kalous Marek –atletika – AHA Vyškov

3. Kategore SPORTOVEC S HANDICAPEM okresu Vyškov roku 2016

  • Vojtěch Hala, atletika, AK Drnovice, Orel Drnovice

4. Kategorie SPORTOVNÍ KOLEKTIV - SENIORSKÝ TÝM okresu Vyškov roku 2016

  • 1.místo: JIMI RC Vyškov – mistr čr 2016 – ragby
  • 2.místo: SK AMORLAZOR Vyškov muži – futsal
  • 3.místo: Sokol Bučovice – Volejbal

5. Kategorie SPORTOVNÍ KOLEKTIV - JUNIORSKÝ TÝM okresu Vyškov roku 2016

  • 1.místo: Glitters Stars –  - cheerleading
  • 2.místo: Volejbal Vyškov – juniorky A-volejbal
  • 3.místo: SK Trasko Vyškov – starší naděje- moderní gymnastika
  • starší žáci AHA Vyškov – atletika
  • starší přípravka – Tatran Rousínov- fotbal
  • Medvědi Spartak Slavíkovice – Spartak Slavíkovice – orientační běh 

6. Kategorie - SPORTOVNÍ AKCE ROKU okresu Vyškov roku 2016

  • AusterlizMam – triatlon

7. Kategorie - SPORTOVNÍ OSOBNOST okresu Vyškov roku 2016

  • Milan Žižlavský – atletika
  • Vlasta Tomanová – Spartak Slavíkovice
  • Čestmír Luska a Josef Řezníček – volejbal Vyškov

8. Kategorie - SPORTOVEC SYMPAŤÁK okresu Vyškov roku 2016

  • Miloš Žoček – fotbal
  • Jan Osolsobě – atletika

9. Kategorie -TRENÉR ROKU 2016

  • Martin Hudák a Pavel Pala – ragby 
  • Vladimír Golda – Volejbal Vyškov
  • Mgr. Renáta Macharová – GlittersStars

10. sportovní výkon v roce 2016 

  • Pavel Boudný – cyklistika 
  • Martin Müller - nohejbal
     

Všem oceněným blahopřejeme!