Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

http://breclavsky.denik.cz/ostatni_region/sportovec-roku-buzrlovou-letos-doplnila-partacka-nedelova-20170208.html

Vyhlášení Sportovce roku 2016 okresu Břeclav proběhlo v pátek 3.2.2017 v Multifunkčním kulturním centru na zámku v Lednici, které sledovalo přes 200 diváků. Galavečer uspořádalo Regionální sdružení ČUS Břeclav ve spolupráci s městem Lednice a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.
 


 

1. Hlavní kategorie Sportovec okresu Břeclav 2016

  • 1. Anežka Buzrlová a Markéta Nedělová, veslování SVK Břeclav.
  • 2. Marek Svoboda, triatlon, Fitness Club Freedom Hustopeče.
  • 3. Vivien Ellö, stolní tenis, MSK Břeclav.
  • 4. Dominik Kunický, fotbal, MSK Břeclav.
  • 5. Adam Formánek, atletika, TJ Lokomotiva Břeclav
  • 6. Aleš Suský, veslování a triatlon, SVK Břeclav.
  • 7. Aneta Kučerová a Karin Adámková, stolní tenis, MSK Břeclav.
  • 8. Martina Rada, rallye, Agrotec Autoklub Hustopeče.
  • 9. Petr Rampula, veslování, SVK Břeclav.
  • 10. Miroslav Fóbl, fotbal, Moravan Lednice.
     

2. Kategorie Sportovní talent okresu Břeclav 2016

  • 1. Martina Ševčíková, badminton, TJ Agrotec Hustopeče.
  • 2. Anna Bravencová, atletika, TJ Lokomotiva Břeclav.
  • 3. Dalibor Neděla, Aleš Pospíšil, veslování, SVK Břeclav.
  • 4. Ondřej Vodák, atletika, TJ Lokomotiva Břeclav.
  • 5. Martin Drabálek, kolová, Sokol Šitbořice.
  • 6. Magdaléna Novotná, veslování, SVK Břeclav.
  • 7. Vendula Zemčíková, atletika, SK Atletika Hustopeče.
  • 8. Barbora Korábová, badminton, TJ Agrotec Hustopeče.
  • 9. Adéla Stehlíková, atletika, SK Atletika Hustopeče.
  • 10. Leona Vargová, atletika, Lokomotiva Břeclav.
     

3. Kategorie Sportovní kolektiv okresu Břeclav roku 2016 - Seniorský tým

  • 1. Stolní tenistky MSK Břeclav.
  • 2. Družstvo atletů Lokomotivy Břeclav.
  • 3. Florbalistky Aligator Pramos FBC Šitbořice.
     

4. Kategorie Sportovní kolektiv okresu Břeclav roku 2016 - Juniorský tým

  • ​1. SVK Břeclav , veslařské družstvo starších žáků.
  • 2. HC Lvi Břeclav, hokejový tým mladších žáků.
  • 3. Locos Břeclav, softbalový tým kadetů.
     

5. Kategorie Sportovní akce okresu Břeclav roku 2016

  • Hustopečské skákání, atletika.
     

6. Kategorie Osobnost v oblasti sportu okresu Břeclav 2016

  • Lukáš Helešic, veslování.
     

7. Kategorie Sympaťák Deníku Rovnost okresu Břeclav roku 2016

  • Marek Svobota, triatlon, Fitness Club Freedom Hustopeče
     

8. Kategorie Trenér okresu Břeclav 2016

  • 1. Josef Akai, veslování, SVK Břeclav.
  • 2. Lenka Fabikovičová, volejbal, Lokomotiva Břeclav.
  • 3. Zbyněk Chlumecký, atletika, Lokomotiva Břeclav.
     

​9. Uvedení do síně slávy

  • Milan Puzrla, cyklistika.
  • Ivan Kučírek, cyklistika.

Všem oceněným blahopřejeme!