Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Ve čtvrtek 22.2.2018 v 18 hodin se v Kulturním centru Bonaparte ve Slavkově u Brna uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2017 okresu Vyškov, které v zaplněném sále sledovalo přes 320 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Vyškov ve spolupráci s městy Slavkov u Brna, Vyškov, Bučovice, Rousínov a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

  1. Hlavní kategorie - SPORTOVEC OKRESU Vyškov roku 2017

1.místo: Pavel Boudný – cyklistika –Česká spořitelna Accolade–Slavkov u Brna

2.místo: Dana Hyláková – triatlon – individuální

3.místo: Ivana Králíková – judo – TJ Sokol Dědice

Jiří Němeček – atletika – AHA Vyškov

Dagmar Dvořáková – biatlon – Medlovice – KB Střelka Brno

Martin Kovář – ragby – JIMI RCVyškov

Ladislav Kollár – fotbal – MFK Vyškov

Martin Müller – nohejbal – MNK Silnice GroupModřice

Milan Ševčík – futsal – SK AmorLazorVyškov

  1. Kategorie – SPORTOVNÍ TALENT okresu Vyškov roku 2017

1.místo: Tereza Cibulková – lezení – TJ Pustiměř

2.místo: Isabela Hortová – moderní gymnastika – Moravská Slávia Brno

3.místo: Vojtěch Šuba – judo – Sokol Dědice

Sára Müllerová - GlitterStars Slavkov – cheerleading

Sabina Macharová -GlitterStars Slavkov – cheerleading

Šimon Cibulka – lezení – TJ Pustiměř

Jan Jakub Čáp – atletika – AHA Vyškov

Michaela Horváthová – atletika – AHA Vyškov

Lucie Macháňová – hasičský sport – Topolany

Marek Kalous – atletika – AHA Vyškov

Dana Suchomelová – moderní gymnastika – SK Trasko Vyškov

Tereza Urbanová – plavání – KPS Vyškov

  1. Kategorie SPORTOVEC S HANDICAPEM okresu Vyškov roku 2017

Vojtěch Halas – atletika – Orel Vyškov

  1. Kategorie SPORTOVNÍ KOLEKTIV – SENIORSKÝ TÝM okresu Vyškov roku 2017

1.místo: TJ Sokol Bučovice – volejbal

2.místo: SK Amor Lazor Vyškov – futsal

3.místo: MFK Vyškov – fotbal

  1. Kategorie SPORTOVNÍ KOLEKTIV – JUNIORSKÝ TÝM okresu Vyškov roku 2017

1.místo: SK Trasko Vyškov – moderní gymnastika

2.místo: GlitterStars Slavkov – cheerleading–mládežnický tým

3.místo: TJ Sokol Bučovice – florbal

Rysáčci – mladší žáci – atletika AHA Vyškov

MFK Vyškov U9 – fotbal

Volejbal Vyškov – starší žáci

  1. Kategorie – SPORTOVNÍ AKCE ROKU okresu Vyškov pro rok 2017

Běh Slavkovem – atletika – AusterlitzAdventures Slavkov u Brna

Čokoládová tretra – atletika – AHA Vyškov

  1. Kategorie – SPORTOVNÍ OSOBNOST okresu Vyškov roku 2017

Magda Rotkögelová – sportovní gymnastika, cvičitelka - Tatran Rousínov

Stanislav Ryšánek – fotbal – Slavkov u Brna– In memoriam

Alois Skřejpek – volejbal

  1. Kategorie – SPORTOVEC SYMPAŤÁK okresu Vyškov roku 2017

Tomáš Fišer – atletika- AHA Vyškov

  1. Kategorie – TRENÉR ROKU 2017

Antonín Zabloudil – atletika – AHA Vyškov

Zdeněk Vičar – atletika – Slavkov

Jan Trousil – fotbal -MFK Vyškov

Všem oceněným blahopřejeme!