Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

V pátek 23.2.2018 se v krásném Městském divadle Znojmo uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2017 okresu Znojmo, které v zaplněném hledišti sledovalo na 300 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Znojmo ve spolupráci s městem Znojmo a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

1. Hlavní kategorie Sportovec okresu Znojmo roku 2017

  • 1. Marek Hlávka – SK biketrial Znojmo –
  • 2. Vladimír Lengál – SK Valetudo RK Znojmo
  • 3. Dominik Musil – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
  • 4. Dana Čechová - Stolní tenis Moravský Krumlov
  • 5. Libor Šulák – LEDNÍ HOKEJ ORLI ZNOJMO
  • 6. Tomáš KUCHARIČ – TJ Znojmo LAUFEN CZ - florbal
  • 7. Vasil Ducár – BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO
  • 8. Michal Papež – TAEKWONDO
  • 9. Miroslav Paul – TJ SOKOL TASOVICE fotbal
  • 10. Tomáš Svoboda – TJ ZNOJMO ODDÍL ATLETIKY

2. Kategorie Sportovní talent okresu Znojmo roku 2017

  • 1. René Vymětal ročník 2005 – SK Biketrial Znojmo
  • 2. Adam Hlobeň ročník 2001 – TJ ZNOJMO – ODDÍL PLAVÁNÍ    
  • 3. Filip Daberger ročník 1998 – TJ Znojmo LAUFEN CZ – florbal
  • 4. Adéla Držmíšková ročník 2005 – PLAVECKÝ KLUB ZNOJMO, Z.S.
  • 5. Sabina Dajčarová ročník 2001 – SPORTOVNÍ STŘELBA SK PŘI ZŠ ŠUMNÁ
  • 6. Zuzana Škarková  ročník 2000 – TJ SOKOL ŠANOV lukostřelba
  • 7. Veronika Kubošná ročník 2010 – KLUB SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ZNOJMO
  • 8. Viktorie Bulínová ročník 1998 – RK VALETUDO ZNOJMO -
  • 9. Filip Čajka ročník 2004 – TJ ZNOJMO – ODDÍL PLAVÁNÍ
  • 10. Eliška Mudrychová ročník 2006 – BIKETRIAL – SK BIKETRIAL                  

3. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2017 - Seniorský tým

  • 1. TJ Znojmo LAUFEN CZ - "A" tým mužů - florbal
  • 2. 1. SC Znojmo - muži
  • 3. TJ Znojmo, z.s. - oddíl plavání - družstvo mužů
  • 4. TJ Znojmo, z.s. - oddíl atletiky - družstvo mužů
  • 5. TJ Sokol Šanov – kuželky

4. Kategorie Sportovní kolektiv okesu Znojmo roku 2017 - Mládežnický tým

  • 1. VK Pegas Znojmo – volejbal junioři    
  • 2. TJ Znojmo, z.s. - oddíl florbalu – mladší žáci -
  • 3. TJ Miroslav, z.s. – národní házená – mladší žačky
  • 4. Klub sportovní gymnastiky – družstvo chlapců
  • 5. TJ Znojmo, z.s. - oddíl plavání – dorost

5. Kategorie Sportovní akce okresu Znojmo roku 2017

  • 1. Festival dračích lodí – TJ Znojmo oddíl kanoistiky
  • 2. Louka plná dětí – Okresní sdružení ČUS Znojmo
  • 3. Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

6. Kategorie Osobnost v oblasti sportu okresu Znojmo roku 2017 (bez pořadí) 

  • ZDENĚK SVOBODA
  • LUBOŠ MUDROCH – TAEKWONDO
  • MUDR. IVAN DOJČÁR

7. Kategorie Sympaťák okresu Znojmo roku 2017

  • Tereza Balíková – BBK Fitness Znojmo

8. Kategorie Trenér okresu Znojmo za rok 2017

  • JAN ŠŤASTNÍK FLORBAL – TJ ZNOJMO LAUFEN „A“ TÝM

           

Cena předsedy Okresního sdružení ČUS Znojmo

ZDENĚK LEITNER

Všem oceněným blahopřejeme!