Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Ve čtvrtek 7.2.2019 v 17 hodin  se v Kulturním domě v Kyjově uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2018 okresu Hodonín, které v zaplněném sále sledovalo téměř 350 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Hodonín ve spolupráci s městem Hodonín, Kyjovem a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka

Sportovec okresu za rok 2018

Vítězi jednotlivých kategorií je stali:

Sportovní kolektiv mládežnický tým

  • 3. Anna Černá, Eliška Strachotová – moderní gymnastika – Veselí nad Moravou
  • 2. Družstvo mladších žáků – oddíl zápasu - TJ Sokol Hodonín
  • 1. Starší žáci - fotbal – FK Hodonín


Sportovní kolektiv seniorský tým

  • 3. Družtvo žen – házená, SHK Veselí nad Moravou
  • 2. Družstvo žen – stolní tenis – SKST Hodonín
  • 1. Družstvo mužů – rafting – Raft Klub Hodonín


Trenér okresu

  • 3. Vladimír Winkler – fotbal – FK Hodonín
  • 2. Jaroslav Švrček – veslování – Veslařský klub Hodonín
  • 1. Alena Vachovcová a Jaroslav Mikeska – stolní tenis - SKST Hodonín


Sportovní akce roku

  • 3. International Majorettes Competition – mažoretky - Ždánice
  • 2. Velká cena Hodonína v zápase řecko-římském – zápas - Hodonín
  • 1. Turnaj 4 zemí U20 – lední hokej - Hodonín


Osobnost okresu

  • Vladimír Hušek – cyklistika – CK Dacom Pharma Kyjov - Za záchranu života
  • Vojtěch Horňák – lední hokej – SHKM Hodonín - Cena předsedy za mimořádný sportovní výkon
  • Marek Jedlička – plavání – OSP Hodonín  - Mimořádný sportovní úspěch
  • Michal Kempný – lední hokej – Washington Capitals


Sportovní talent okresu
Dívky:

  • Tereza Iškotová – hokejbal – HBK Kyjov
  • Lucie Korvasová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí
  • Alžběta Vaněčková – cyklotrial –Biketrial Veselí nad Moravou
  • Tereza Šupová – veslování – VK Hodonín
  • Sabina Bočková – atletika - AK Hodonín
  • Kateřina Nováková – Karate klu Kyjov
  • Simona Kršková – mažoretky – Mažoretky Dejna DDM Kyjov
  • Kristýna Dubcová – fitness – All stars fitness tým Lužice
  • Adéla Hylšová – moderní gymnastika – Gymnastický a taneční klub Kyjov
  • Iva Antlová – biketrial – Biketrial Kyjov
  • 3. Sabina Bočková – atletika – AK Hodonín
  • 2. Kateřina Nováková – karate – Karate klub Kyjov
  • 1. Tereza Iškotová – hokejbal – HBK Kyjov


Chlapci:

  • Lukáš Steklý, Klub sportovního bruslení Hodonín, rychlobruslení - inline
  • Štěpán Brhel – stolní tenis, SKST Hodonín
  • Ondřej Krúpčik – biketrial, biketrial Kyjov
  • Ladislav Letocha – oddíl zápasu – TJ Sokol Hodonín
  • Josef Kolařík – fotbal – FK Hodonín
  • Maxmilián Kepeň – karting (motorsport) – JP Motorsport Kelčany
  • Roman Ivánek – sjezd na divoké vodě – SK Veselí
  • Tomáš Hujňák – veslování – VK Hodonín
  • Lukáš Toman – hokejbal – HBK Kyjov
  • Jakub Kratochvíl – atletika – AC Čejkovice
  • 3. Josef Kolařík – fotbal – FK Hodonín
  • 2. Ondřej Krúpčik – biketrial – biketrial Kyjov
  • 1. Lukáš Toman – hokejbal – HBK Kyjov

Sportovec okresu Hodonín

Ženy

  • 3. Kamila Smetková – lední hokej SHKM Hodonín
  • 2. Marie Bušinová – atletika AK Kyjov
  • 1. Iveta Vacenovská – stolní tenis – SKST Hodonín


Muži

  • 3. David Kákona – atletika – AK Hodonín
  • 2. Václav Baldrián – veslování – VK Hodonín
  • 1. Matěj Fraňo – hokejbal – SK Sudoměřice

Všem oceněným blahopřejeme!!!