Anketa SPORTOVEC JIHOMORAVSKÉHO KRAJE ROKU 2020

je prestižní anketa, jejímž cílem je zviditelnění mimořádných sportovních výsledků a výkonů dosažených v roce 2020 sportovci, kteří v roce 2020 startovali za subjekty se sídlem na území Jihomoravského kraje. Tato soutěž je založena na principu návaznosti Sportovce kraje JMK na Sportovce všech okresů JMK (Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, Břeclav). Sportovci, kteří budou vyhlášeni v anketách Sportovec okresu, budou mít šanci se dostat i do vyhlášení Sportovce JMK. Jednotlivé nominace navrhuje široká  veřejnost zde přes on.line formulář. Sportovce v jednotlivých kategoriích vybere na základě tohoto elektronického hlasování komise složena z expertů a osobností ze sportovního prostředí a zástupců médií.

Výsledky SPORTOVEC OKRESU ROKU 2020 budou vyhlášeny postupně v průběhu ledna a února následujícího roku za účasti nominovaných sportovců, jejich trenérů, rodičů a dalších hostů. Vyvrcholením celé ankety bude vyhlášení výsledků SPORTOVCE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE ROKU 2022.

Anketu SPORTOVEC OKRESU a SPORTOVEC JIHOMORAVSKÉHO KRAJE vyhlašuje Jihomoravská krajská organizace ČUS  a Jihomoravský kraj, mediálními partnery jsou Deník Rovnost a Český rozhlas Brno.

Pořadatelé a vyhlašovatelé ankety

Partner 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací