Anketa SPORTOVEC JIHOMORAVSKÉHO KRAJE ROKU 2023

je prestižní anketa, jejímž cílem je zviditelnění mimořádných sportovních výsledků a výkonů dosažených v roce 2023 sportovci, kteří v roce 2023 startovali za subjekty se sídlem na území Jihomoravského kraje. Tato soutěž je založena na principu návaznosti Sportovce kraje JMK na Sportovce všech okresů JMK (Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, Břeclav). Sportovci, kteří budou vyhlášeni v anketách Sportovec okresu, budou mít šanci se dostat i do vyhlášení Sportovce JMK. Jednotlivé nominace navrhuje široká  veřejnost zde přes on.line formulář. Sportovce v jednotlivých kategoriích vybere na základě tohoto elektronického hlasování komise složena z expertů a osobností ze sportovního prostředí a zástupců médií.

Výsledky SPORTOVEC OKRESU ROKU 2023 budou vyhlášeny postupně v průběhu ledna a února následujícího roku za účasti nominovaných sportovců, jejich trenérů, rodičů a dalších hostů. Vyvrcholením celé ankety bude vyhlášení výsledků SPORTOVCE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE ROKU 2023.

Anketu SPORTOVEC OKRESU a SPORTOVEC JIHOMORAVSKÉHO KRAJE vyhlašuje Jihomoravská krajská organizace ČUS  a Jihomoravský kraj, mediálním partnerem je Deník Rovnost.

Pořadatelé a vyhlašovatelé ankety

Partneři 

                        STAREZ_LOGO_CMYK_1