Výsledky 2021

Ve čtvrtek 18. 5 2022 se v 18 hodin ve Spolkovém domě v Ratíškovicích. uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2021 okresu Hodonín, které sledovalo téměř 150 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Hodonín ve spolupráci s městy Hodonín a Veselí nad Moravou a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Jana Grolicha.

Moderátor: Michal Chylík

Článek - Hodonínský deník

Ocenění v jednotlivých kategoriích:

SPORTOVEC ROKU – hlavní kategorie

Ženy 

3. Lucie Korvasová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí

2. Tereza Ištoková – hokejbal, HBK Kyjov

1. Markéta Ševčíková – stolní tenis, SKST Hodonín 

Muži 

3. Michal Skřivánek – Požární sport TFA, SDH Rohatec

2. Václav Baldrián – veslování, Veslařský klub Hodonín

1. Filip Sasínek – atletika, Atletický klub Hodonín

TALENT ROKU

Dívky:

Martina Tothová – basketbal, Basketbal Dubňany

Kateřina Nováková – karate, Karate Klub Kyjov

Kristýna Jungová – in-line rychlobruslení, IN-LINE Veselí

Adéla Juříková – biketrial, Biketrial Kyjov

Victoria Kurfürst – basketbal, basketbal Dubňany

Kateřina Poláchová – fotbal, FK Hodonín

Jana Fialová – karate, Karate Klub Kyjov

Aneta Hlaváčová – moderní gymnastika, SK MG Veselí nad Moravou

Ellen Pinterová – plavání, OSP Hodonín

Patricie Stefanie Hakalová – moderní gymnastika, Gymnastický a taneční klub Kyjov

3. Kateřina Poláchová – fotbal, FK Hodonín 

2. Ellen Pinterová – plavání, OSP Hodonín 

1. Kateřina Nováková – karate, Karate Klub Kyjov 

Chlapci: 

Adam Ilčík – karate, Šin Mu Hodonín

Lukáš Houšť – biketrial, Biketrial Kyjov

Viktor Čech – závody silničních motocyklů . ZC Racing

Tobiáš Bubeník – karate, Karate Klub Kyjov

Štěpán Brhel – stolní tenis, SKST Hodonín

Adam Tomeček - kanoistika, Sportovní klub kanoistiky Veselí nad Moravou

Matěj Kovářík – poolbilliard, TJ Sokol Hodonín

Marek Kolínek – veslování, Veslařský klub Hodonín

Filip Bartošík – zápas, T.J. Sokol Hodonín

Oliver Talaš – karate, Karate Klub Kyjov

3. Viktor Čech - závody silničních motocyklů . ZC Racing 

2. Filip Bartošík – zápas, T.J. Sokol Hodonín 

1. Štěpán Brhel – stolní tenis, SKST Hodonín 

SPORTOVEC S HANDICAPEM

Jaromír Hasala – bowling zrakově postižených sportovců, TJ Jiskra Kyjov

KOLEKTIV – SENIORSKÝ TÝM

Oddíl lukostřelby – lukostřelba, TJ Sokol Vlkoš

3. HBK Kyjov ženy – hokejbal, HBK Kyjov 

2. Družstvo mužů – fotbal, FK Hodonín 

1. družstvo žen  – stolní tenis, SKST Hodonín

KOLEKTIV – MLÁDEŽNICKÝ TÝM

Družstvo dorostenek - SKST Hodonín, stolní tenis

Družstvo dorostu – kanoistika, Sportovní klub kanoistika Veselí nad Moravou

3. Družstvo kadetů – zápas, T.J. Sokol Hodonín 

2. Kata tým Jihomoravského kraje – karate, Karate Klub Kyjov 

1. Družstvo mládežníků do 18 let – veslování, Veslařský klub Hodonín

SPORTOVNÍ AKCE ROKU

3. Turnaj 4 zemí – lední hokej, TEZA Hodonín

2. TOI TOI CUP – cyklokros, CK Dacom Pharma Kyjov

1. Mistrovství České republiky v moderní gymnastice – moderní gymnastika, GYTA Kyjov

TRENÉR ROKU

3. Aleš Ištok – hokejbal, HBK Kyjov

2. Petr Korvas – inline, IN-LINE Veselí

1. Jaroslav Mikeska – stolní tenis, SKST Hodonín

OSOBNOST ROKU V OBLASTI SPORTU

Milada Niklová – moderní gymnastika, SK MG Veselí nad Moravou

SYMPAŤÁK ROKU

Vítězslav Veselý - atletika

Všem oceněným blahopřejeme!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací