Anketa SPORTOVEC OKRESU ZNOJMO

je prestižní anketa, jejímž cílem je zviditelnění mimořádných sportovních výsledků a výkonů dosažených v daném roce sportovci, kteří startovali za subjekty se sídlem na území okresu Znojmo.

Tato soutěž je založena na principu návaznosti Sportovce kraje JMK na Sportovce všech okresů JMK (Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, Břeclav). Sportovci, kteří budou vyhlášeni v anketách Sportovec okresu, budou mít šanci se dostat i do vyhlášení Sportovce JMK. Jednotlivé nominace navrhuje široká  veřejnost zde přes online formulář. Sportovce v jednotlivých kategoriích vybere na základě tohoto elektronického hlasování komise složena z expertů a osobností ze sportovního prostředí a zástupců médií.

Výsledky SPORTOVEC OKRESU ROKU jsou vyhlášeny postupně v lednu a únoru daného roku za účasti nominovaných sportovců, jejich trenérů, rodičů a dalších hostů. Vyvrcholením celé ankety bude vyhlášení výsledků SPORTOVCE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE.

Anketu SPORTOVEC OKRESU a SPORTOVEC JIHOMORAVSKÉHO KRAJE vyhlašuje Jihomoravská krajská organizace ČUS  a Jihomoravský kraj, mediálními partnery jsou Deník Rovnost a Český rozhlas Brno.